POKROVITELJI
 


 
www.svijettrcanja.org
 
© VIDOVDANSKA TRKA

Valid CSS!

 
 
6.jpg
Rezultati 2007
Rank
Bib
Ime i prezime
Zemlja
Vrijeme
 
Seniorke
1
65
Olivera Jevtić
Srbija
32:08
2
16
Ana Subotić
Srbija
33:34
3
13
Lucija Kimani
BiH
33:41
4
42
Cathy Mutwa
Kenija
34:44
5
87
Ida Kovacs
Mađarska
35:47
6
60
Meneleva Svemlana
Rusija
35:55
7
89
Dorota Ustianowska
Poljska
36:36
8
24
Snežana Kostić
Srbija
36:48
9
86
Katalin Farkas
Mađarska
36:56
10
92
Marija Vrajić
Hrvatska
37:03
11
75
Biljana Cvijanović
BiH
37:45
12
69
Velinka Moravac
BiH
44:32
13
30
Gordana Novacki
Hrvatska
47:27
14
27
Ivana Đorđević
BiH
48:37
15
52
Vesna Lekić-Mihajlović
Srbija
51:46
16
47
Snežana Janković
Srbija
57:47
17
53
Slađana Veljković
Srbija
58:52
 
Seniori
1
43
Tewodros Shiferaw
Etiopija
29:30
2
90
Dariusz Kruczkowski
Poljska
30:02
3
91
Rafat Wojcik
Poljska
30:03
4
88
Panez Ochal
Poljska
30:23
5
83
Tamas Toth
Mađarska
30:28
6
84
Tamas Kovacs
Mađarska
30:35
7
11
Senaid Hasić
BiH
31:06
8
57
Velimir Bojović
Srbija
31:08
9
59
Đuro Kodžo
BiH
31:21
10
15
Saša Stolić
Srbija
31:24
11
76
Dario Bjeljarević
BiH
31:37
12
18
Miroslav Kamarčević
Srbija
31:47
13
63
Danijel Vukajlović
Srbija
32:07
14
39
Ramiz Taipi
Srbija
32:25
15
61
Samir Halilović
BiH
32:59
16
85
Attila Hegyaljaji
Mađarska
33:26
17
56
Branko Stević
Srbija
33:28
18
14
Boris Vujić
BiH
33:40
19
20
Goran Ješić
BiH
33:47
20
68
Jovo Stanić
BiH
34:11
21
80
Zdravko Mišović
N/A
34:20
22
12
Ibrahim Ramić
BiH
34:54
23
82
Igor Mitrović
BiH
36:54
24
38
Miloš Trivunović
Srbija
37:29
25
71
Srdan Samardžić
BiH
38:39
26
62
Bojan Dupljanin
BiH
39:58
27
78
Branislav Lazić
BiH
41:19
28
40
Dragan Stojkojski
Srbija
41:27
29
72
Miloš Batinić
BiH
43:22
30
32
Aleksandar Bokareu
Srbija
45:18
31
77
Đorđe Tomičić
BiH
45:24
32
81
Nedo Marković
BiH
45:35
33
73
Aleksandar Tutić
BiH
47:14
34
55
Jasminko Matanović
BiH
47:41
35
79
Živorad Sekulić
BiH
48:31
36
36
Nedeljko Todorović
Srbija
48:32
37
66
Borislav Cvjetinović
BiH
49:19
38
48
Dejan Protić
BiH
49:22
39
37
Srećko Mićić
Srbija
50:23
40
17
Momčilo Mandić
BiH
50:39
41
33
Mile Andrijić
Srbija
54:17
42
44
Boris Ristanović
BiH
54:44
43
50
Mario Mišković
BiH
55:03
44
26
Darko Matić
BiH
56:29
45
28
Dalibor Mrkonjić
BiH
57:53
46
22
Zoran Kosović
BiH
58:45
47
23
Ilija Kosović
BiH
58:55
48
45
Nebojša Rikanović
BiH
59:01
49
34
Vlada Stevanović
Srbija
1:00:22

Preuzmite rezultate u .pdf formatu (kliknite ovdje)

Za pregled rezultata potreban vam je Acrobat Reader kojeg možete preuzeti ovdje.
 
 
SPONZORI



Pošte Srpske
Termoelektro
Brcko
Auto Škola Lukić Brčko
Yimor
NTS